Rreth Nesh

Ne jemi E PROMOTION. Nje ekip dizajneresh, zhvilluesish, qe identifikojne problemet dhe ofrojne zgjidhje. Qe nga themelimi yne ne 2010, lista jone e klienteve ka perfshire nje game te gjere te kompanive nga firmat fillestare tek kompanite e medha ne tregun shqiptar. Ne besojme se jetegjatesia jone ne kete industri dhe ne biznesin tone te perseritur deshmon pozitivisht angazhimin tone per te dhene rezultate te jashtezakonshme per klientet tane. Struktura e kompanise sone eshte e ndertuar mbi integritetin, kompetencen dhe inovacionin. Thjesht bisedoni me çdo anetar te ekipit tone dhe ju do te kuptoni se diçka eshte e ndryshme ne E PROMOTION.

Diskutim

Koncept

Prodhim

Publikim

Sherbim

Klient i kenaqur

Web Development

E PROMOTION eshte e specializuar per krijimin e faqeve te internetit . Gjate ketyre viteve ne kemi pasur mundesine te punojme me shume kliente te cilet perfaqesojne nje shumellojshmeri te gjere te modeleve te biznesit te vogel si dhe biznesit te madh ne Shqiperi e me gjere. Ne ofrojme pune cilesore, mbeshtetje dhe norma konkuruese. Nese keni pyetje, ju lutemi mos hezitoni te na kontaktoni.

marketing

Nese dikush kerkon ne motoret e kerkimit per ate c’ka ju ofroni, nuk do te ishte mire te ishit ne krye te rezultateve pa ndonje perpjekje? Nese doni te gjendeni menjehere, e vetmja menyre e sigurte eshte  sherbimi SEO.
Ne jemi E PROMOTION.  Certifikuar dhe trajnuar per te krijuar, organizuar dhe menaxhuar te gjitha llojet e marketingut  ne internet, perfshire ketu edhe  Google Adwords, Facebook Ads, Adroll.
Gjithashtu reklama te ndryshme  nepermjet Email Marketing dhe SMS Marketing.
Le tju ndihmojme te gjendeni online sot.

Design

A keni nevoje per nje logo per biznesin  tuaj? Apo ndoshta biznesi juaj ka nevoje per nje pamje krejtesisht te re? Keni ardhur ne vendin e duhur. Ne dizenjojme logo dhe krijojme identitete te reja per bizneset e te gjitha llojeve. Shikoni portofolin tone dhe na kontaktoni per me shume informacion.

Application

E PROMOTION nje kompani per zhvillim te aplikacioneve celulare, mund te ofroje aplikacione standart te cilesise se larte te çdo kategori. Kemi punuar me marka, organizata, dhe individe te ndryshem per te krijuar aplikacione te fuqishme nga ide te shkelqyera.Fokusi yne kryesor, si nje kompani  per zhvillimin e aplikacioneve eshte qe te sigurojme planifikimin strategjik dhe produktin me te mire te industrise per te konkurruar ne treg.

Ne do t’ju mbajme te perditesuar per te gjitha projektet dhe sherbimet e reja qe ofrojme